Results

14 March 2020 - 17:20
FC Halifax Town 0 - 1 Ebbsfleet United
14 March 2020 - 15:00
Dover Athletic 1 - 1 Chesterfield
14 March 2020 - 15:00
Notts County 4 - 0 Eastleigh
14 March 2020 - 15:00
Sutton United 1 - 1 Hartlepool United
14 March 2020 - 15:00
AFC Fylde 1 - 0 Aldershot Town
14 March 2020 - 15:00
Maidenhead United 1 - 2 Stockport County
10 March 2020 - 19:45
Notts County 3 - 1 Aldershot Town
10 March 2020 - 19:45
Dagenham & Redbridge 1 - 2 AFC Fylde
10 March 2020 - 19:45
Woking 1 - 3 Barnet
07 March 2020 - 17:20
Harrogate Town 1 - 1 Bromley
07 March 2020 - 15:00
Sutton United 2 - 0 Torquay United
07 March 2020 - 15:00
Chorley 1 - 2 Chesterfield
07 March 2020 - 15:00
AFC Fylde 0 - 0 Solihull Moors
07 March 2020 - 15:00
Maidenhead United 0 - 1 Boreham Wood
07 March 2020 - 15:00
Dover Athletic 0 - 1 Yeovil Town
07 March 2020 - 15:00
FC Halifax Town 0 - 2 Woking
07 March 2020 - 15:00
Aldershot Town 0 - 1 Dagenham & Redbridge
07 March 2020 - 15:00
Barrow 0 - 2 Notts County
07 March 2020 - 15:00
Stockport County 1 - 1 Barnet
07 March 2020 - 15:00
Hartlepool United 0 - 1 Ebbsfleet United
07 March 2020 - 15:00
Wrexham 0 - 0 Eastleigh
03 March 2020 - 19:45
Chesterfield 3 - 4 Harrogate Town
03 March 2020 - 19:45
Barnet 2 - 2 Boreham Wood
03 March 2020 - 19:45
FC Halifax Town 1 - 0 Sutton United
03 March 2020 - 19:45
AFC Fylde 1 - 2 Notts County
03 March 2020 - 19:45
Chorley 1 - 2 Eastleigh
03 March 2020 - 19:45
Solihull Moors 0 - 1 Hartlepool United
29 February 2020 - 15:00
Solihull Moors 3 - 0 Dover Athletic
29 February 2020 - 15:00
Bromley 0 - 1 Sutton United
29 February 2020 - 15:00
Boreham Wood 1 - 1 Hartlepool United
29 February 2020 - 15:00
Woking 2 - 0 Maidenhead United
29 February 2020 - 15:00
Yeovil Town 3 - 0 Wrexham
29 February 2020 - 15:00
Ebbsfleet United 0 - 1 Stockport County
29 February 2020 - 15:00
Barrow 2 - 1 Dagenham & Redbridge
29 February 2020 - 15:00
Torquay United 2 - 0 Chorley
25 February 2020 - 19:45
Aldershot Town 3 - 2 Boreham Wood
25 February 2020 - 19:45
Maidenhead United 1 - 3 Ebbsfleet United
22 February 2020 - 17:20
Sutton United 2 - 2 Barrow
22 February 2020 - 15:00
Chorley 0 - 1 Barnet
22 February 2020 - 15:00
Boreham Wood 1 - 0 Yeovil Town
22 February 2020 - 15:00
Bromley 0 - 2 Wrexham
22 February 2020 - 15:00
Harrogate Town 3 - 0 Eastleigh
22 February 2020 - 15:00
Maidenhead United 1 - 2 Aldershot Town
22 February 2020 - 15:00
Woking 1 - 1 Stockport County
22 February 2020 - 15:00
Dover Athletic 5 - 1 AFC Fylde
22 February 2020 - 15:00
Torquay United 1 - 0 FC Halifax Town
22 February 2020 - 15:00
Hartlepool United 2 - 0 Notts County
22 February 2020 - 15:00
Dagenham & Redbridge 2 - 0 Solihull Moors
22 February 2020 - 15:00
Chesterfield 4 - 0 Ebbsfleet United
18 February 2020 - 19:45
Barrow 1 - 0 Dover Athletic
15 February 2020 - 15:00
Ebbsfleet United 1 - 0 Chorley
15 February 2020 - 15:00
Notts County 1 - 1 Woking
15 February 2020 - 15:00
Stockport County 1 - 0 Bromley
11 February 2020 - 19:45
Harrogate Town 3 - 0 Yeovil Town
11 February 2020 - 19:45
Eastleigh 2 - 2 AFC Fylde
11 February 2020 - 19:45
Solihull Moors 1 - 0 Barnet
08 February 2020 - 15:00
Bromley 2 - 2 Solihull Moors
08 February 2020 - 15:00
Hartlepool United 2 - 0 Aldershot Town
08 February 2020 - 15:00
Dagenham & Redbridge 1 - 1 Stockport County
08 February 2020 - 13:00
Chesterfield 3 - 2 Wrexham
04 February 2020 - 19:45
Dover Athletic 2 - 1 Barrow
01 February 2020 - 17:20
Notts County 3 - 0 Chesterfield
01 February 2020 - 15:00
Wrexham 0 - 0 Dagenham & Redbridge
01 February 2020 - 15:00
Stockport County 0 - 2 Dover Athletic
01 February 2020 - 15:00
Barnet 2 - 1 Hartlepool United
01 February 2020 - 15:00
Yeovil Town 1 - 1 Chorley
01 February 2020 - 15:00
FC Halifax Town 2 - 1 Bromley
01 February 2020 - 15:00
Ebbsfleet United 1 - 1 Sutton United
01 February 2020 - 15:00
Aldershot Town 1 - 1 Harrogate Town
01 February 2020 - 15:00
Barrow 2 - 1 Torquay United
01 February 2020 - 15:00
Eastleigh 2 - 0 Woking
01 February 2020 - 15:00
Solihull Moors 0 - 2 Maidenhead United
01 February 2020 - 15:00
AFC Fylde 1 - 2 Boreham Wood
28 January 2020 - 19:45
Solihull Moors 0 - 0 Barrow
28 January 2020 - 19:45
Eastleigh 0 - 0 Aldershot Town
28 January 2020 - 19:45
Ebbsfleet United 2 - 1 Woking
28 January 2020 - 19:45
FC Halifax Town 4 - 2 Dover Athletic
25 January 2020 - 15:00
Dagenham & Redbridge 2 - 0 Notts County
25 January 2020 - 15:00
Woking 1 - 0 Yeovil Town
25 January 2020 - 15:00
Dover Athletic 2 - 0 Aldershot Town
25 January 2020 - 15:00
Hartlepool United 2 - 0 Stockport County
25 January 2020 - 15:00
Torquay United 0 - 0 Ebbsfleet United
25 January 2020 - 15:00
Chesterfield 1 - 1 AFC Fylde
25 January 2020 - 15:00
Harrogate Town 0 - 2 Wrexham
25 January 2020 - 15:00
Bromley 1 - 2 Barnet
25 January 2020 - 15:00
Boreham Wood 1 - 1 Barrow
25 January 2020 - 15:00
Sutton United 0 - 0 Solihull Moors
25 January 2020 - 15:00
Chorley 0 - 1 FC Halifax Town
25 January 2020 - 15:00
Maidenhead United 2 - 0 Eastleigh
18 January 2020 - 17:20
Barrow 2 - 0 Bromley
18 January 2020 - 15:00
Ebbsfleet United 0 - 2 Harrogate Town
18 January 2020 - 15:00
Aldershot Town 3 - 3 Chorley
18 January 2020 - 15:00
Yeovil Town 2 - 2 Hartlepool United
18 January 2020 - 15:00
FC Halifax Town 5 - 2 Maidenhead United
18 January 2020 - 15:00
Notts County 0 - 0 Dover Athletic
18 January 2020 - 15:00
Stockport County 0 - 0 Sutton United
18 January 2020 - 15:00
Wrexham 3 - 0 Woking
18 January 2020 - 15:00
AFC Fylde 2 - 3 Torquay United
18 January 2020 - 15:00
Solihull Moors 0 - 2 Boreham Wood
18 January 2020 - 15:00
Eastleigh 0 - 2 Chesterfield
11 January 2020 - 15:00
Dover Athletic 1 - 1 Hartlepool United
07 January 2020 - 19:45
Hartlepool United 2 - 1 Eastleigh
04 January 2020 - 15:00
Barnet 1 - 1 FC Halifax Town
04 January 2020 - 15:00
Dagenham & Redbridge 0 - 0 Torquay United
04 January 2020 - 15:00
Wrexham 1 - 2 Aldershot Town
04 January 2020 - 15:00
Stockport County 1 - 3 Boreham Wood
04 January 2020 - 15:00
Notts County 2 - 1 Bromley
04 January 2020 - 15:00
Chesterfield 1 - 0 Sutton United
04 January 2020 - 15:00
Barrow 7 - 0 Ebbsfleet United
04 January 2020 - 15:00
Woking 1 - 0 Chorley
04 January 2020 - 15:00
Yeovil Town 0 - 0 Solihull Moors
04 January 2020 - 15:00
Harrogate Town 1 - 0 Maidenhead United
01 January 2020 - 15:00
Boreham Wood 0 - 0 Barnet
01 January 2020 - 15:00
Bromley 3 - 0 Dover Athletic
01 January 2020 - 15:00
AFC Fylde 0 - 1 Barrow
01 January 2020 - 15:00
Chorley 0 - 2 Wrexham
01 January 2020 - 15:00
Sutton United 6 - 2 Woking
01 January 2020 - 15:00
Solihull Moors 3 - 0 Chesterfield
01 January 2020 - 15:00
Maidenhead United 0 - 0 Notts County
01 January 2020 - 15:00
FC Halifax Town 0 - 0 Stockport County
01 January 2020 - 15:00
Ebbsfleet United 1 - 1 Dagenham & Redbridge
01 January 2020 - 15:00
Aldershot Town 3 - 1 Eastleigh
01 January 2020 - 15:00
Hartlepool United 0 - 1 Harrogate Town
01 January 2020 - 15:00
Torquay United 0 - 2 Yeovil Town
28 December 2019 - 15:00
Torquay United 4 - 1 Woking
28 December 2019 - 15:00
Hartlepool United 2 - 2 Barrow
28 December 2019 - 15:00
Ebbsfleet United 0 - 1 Dover Athletic
28 December 2019 - 15:00
Aldershot Town 0 - 0 Barnet
28 December 2019 - 15:00
FC Halifax Town 1 - 0 Chesterfield
28 December 2019 - 15:00
Maidenhead United 2 - 0 Wrexham
28 December 2019 - 15:00
Solihull Moors 0 - 1 Notts County
28 December 2019 - 15:00
AFC Fylde 1 - 2 Stockport County
28 December 2019 - 15:00
Chorley 0 - 2 Harrogate Town
28 December 2019 - 15:00
Bromley 3 - 0 Dagenham & Redbridge
28 December 2019 - 15:00
Boreham Wood 2 - 2 Eastleigh
28 December 2019 - 12:30
Sutton United 3 - 2 Yeovil Town
26 December 2019 - 15:00
Harrogate Town 4 - 1 Hartlepool United
26 December 2019 - 15:00
Dover Athletic 3 - 0 Bromley
26 December 2019 - 15:00
Yeovil Town 6 - 2 Torquay United
26 December 2019 - 15:00
Barrow 1 - 1 AFC Fylde
26 December 2019 - 15:00
Chesterfield 2 - 2 Solihull Moors
26 December 2019 - 15:00
Wrexham 3 - 1 Chorley
26 December 2019 - 15:00
Stockport County 5 - 1 FC Halifax Town
26 December 2019 - 15:00
Notts County 3 - 0 Maidenhead United
26 December 2019 - 13:00
Dagenham & Redbridge 1 - 1 Ebbsfleet United
26 December 2019 - 13:00
Woking 0 - 2 Sutton United
21 December 2019 - 15:00
FC Halifax Town 2 - 4 Notts County
21 December 2019 - 15:00
Aldershot Town 2 - 1 Stockport County
21 December 2019 - 15:00
Torquay United 0 - 3 Chesterfield
21 December 2019 - 15:00
Hartlepool United 1 - 0 Dagenham & Redbridge
21 December 2019 - 15:00
Boreham Wood 2 - 1 Harrogate Town
21 December 2019 - 15:00
Bromley 2 - 3 Eastleigh
21 December 2019 - 15:00
Sutton United 3 - 1 Wrexham
21 December 2019 - 15:00
Chorley 1 - 1 Dover Athletic
21 December 2019 - 15:00
AFC Fylde 2 - 2 Yeovil Town
21 December 2019 - 15:00
Maidenhead United 1 - 4 Barnet
10 December 2019 - 19:45
AFC Fylde 0 - 0 Sutton United
10 December 2019 - 19:45
Chesterfield 1 - 2 Yeovil Town
07 December 2019 - 17:20
Barnet 2 - 1 AFC Fylde
07 December 2019 - 15:00
Dagenham & Redbridge 1 - 2 Maidenhead United
07 December 2019 - 15:00
Chesterfield 1 - 2 Bromley
07 December 2019 - 15:00
Notts County 1 - 1 Sutton United
07 December 2019 - 15:00
Wrexham 2 - 0 Solihull Moors
07 December 2019 - 15:00
Stockport County 4 - 2 Chorley
07 December 2019 - 15:00
Barrow 1 - 0 Aldershot Town
07 December 2019 - 15:00
Yeovil Town 2 - 0 FC Halifax Town
07 December 2019 - 15:00
Woking 2 - 1 Hartlepool United
07 December 2019 - 15:00
Dover Athletic 0 - 2 Boreham Wood
07 December 2019 - 15:00
Harrogate Town 2 - 1 Torquay United
07 December 2019 - 15:00
Eastleigh 1 - 1 Ebbsfleet United
03 December 2019 - 19:45
Eastleigh 0 - 2 Wrexham
30 November 2019 - 15:00
Bromley 1 - 1 Yeovil Town
30 November 2019 - 15:00
Boreham Wood 1 - 0 Woking
30 November 2019 - 15:00
Chorley 1 - 0 Dagenham & Redbridge
30 November 2019 - 15:00
Sutton United 3 - 1 Harrogate Town
30 November 2019 - 15:00
Maidenhead United 0 - 4 Barrow
30 November 2019 - 15:00
Ebbsfleet United 2 - 1 Wrexham
30 November 2019 - 15:00
Aldershot Town 2 - 2 Chesterfield
30 November 2019 - 15:00
Torquay United 1 - 5 Stockport County
26 November 2019 - 19:45
Barnet 5 - 2 Ebbsfleet United
26 November 2019 - 19:45
Dagenham & Redbridge 1 - 2 Sutton United
26 November 2019 - 19:45
Wrexham 0 - 1 AFC Fylde
26 November 2019 - 19:45
Stockport County 1 - 4 Solihull Moors
26 November 2019 - 19:45
Notts County 2 - 2 Boreham Wood
26 November 2019 - 19:45
Chesterfield 1 - 5 Hartlepool United
26 November 2019 - 19:45
Barrow 2 - 2 Chorley
26 November 2019 - 19:45
Dover Athletic 3 - 4 Maidenhead United
26 November 2019 - 19:45
Yeovil Town 2 - 2 Aldershot Town
26 November 2019 - 19:45
Woking 2 - 1 Bromley
26 November 2019 - 19:45
Eastleigh 3 - 2 Torquay United
26 November 2019 - 19:45
Harrogate Town 2 - 2 FC Halifax Town
23 November 2019 - 17:20
Maidenhead United 2 - 3 Woking
23 November 2019 - 15:00
AFC Fylde 3 - 0 Dagenham & Redbridge
23 November 2019 - 15:00
Harrogate Town 3 - 1 Chesterfield
23 November 2019 - 15:00
Sutton United 0 - 2 Bromley
23 November 2019 - 15:00
Chorley 1 - 0 Torquay United
23 November 2019 - 15:00
FC Halifax Town 1 - 1 Eastleigh
23 November 2019 - 15:00
Dover Athletic 1 - 1 Solihull Moors
23 November 2019 - 15:00
Barrow 2 - 1 Barnet
23 November 2019 - 15:00
Aldershot Town 2 - 1 Notts County
23 November 2019 - 15:00
Stockport County 1 - 1 Ebbsfleet United
23 November 2019 - 15:00
Wrexham 3 - 3 Yeovil Town
23 November 2019 - 15:00
Hartlepool United 2 - 2 Boreham Wood
16 November 2019 - 17:20
Yeovil Town 0 - 1 Dover Athletic
16 November 2019 - 15:00
Woking 0 - 0 FC Halifax Town
16 November 2019 - 15:00
Ebbsfleet United 2 - 2 Hartlepool United
16 November 2019 - 15:00
Torquay United 1 - 2 Sutton United
16 November 2019 - 15:00
Dagenham & Redbridge 6 - 1 Aldershot Town
16 November 2019 - 15:00
Barnet 1 - 2 Stockport County
16 November 2019 - 15:00
Chesterfield 2 - 3 Chorley
16 November 2019 - 15:00
Notts County 0 - 3 Barrow
16 November 2019 - 15:00
Solihull Moors 3 - 1 AFC Fylde
16 November 2019 - 15:00
Boreham Wood 2 - 1 Maidenhead United
16 November 2019 - 15:00
Bromley 3 - 3 Harrogate Town
09 November 2019 - 15:00
Stockport County 1 - 0 Dagenham & Redbridge
05 November 2019 - 19:45
Hartlepool United 0 - 1 Solihull Moors
02 November 2019 - 15:00
Barnet 2 - 1 Chorley
02 November 2019 - 15:00
Stockport County 1 - 3 Woking
02 November 2019 - 15:00
Wrexham 1 - 0 Bromley
02 November 2019 - 15:00
Notts County 2 - 2 Hartlepool United
02 November 2019 - 15:00
Ebbsfleet United 2 - 2 Chesterfield
02 November 2019 - 15:00
Barrow 1 - 0 Sutton United
02 November 2019 - 15:00
Aldershot Town 2 - 0 Maidenhead United
02 November 2019 - 15:00
Yeovil Town 1 - 1 Boreham Wood
02 November 2019 - 15:00
FC Halifax Town 2 - 4 Torquay United
02 November 2019 - 15:00
Eastleigh 4 - 2 Harrogate Town
02 November 2019 - 15:00
AFC Fylde 0 - 0 Dover Athletic
02 November 2019 - 15:00
Solihull Moors 2 - 1 Dagenham & Redbridge
29 October 2019 - 19:45
Sutton United 0 - 1 FC Halifax Town
29 October 2019 - 19:45
Chorley 0 - 4 Ebbsfleet United
29 October 2019 - 19:45
Harrogate Town 2 - 1 Barnet
29 October 2019 - 19:45
Bromley 2 - 2 Stockport County
29 October 2019 - 19:45
Boreham Wood 0 - 0 Aldershot Town
29 October 2019 - 19:45
Maidenhead United 1 - 1 AFC Fylde
29 October 2019 - 19:45
Dover Athletic 3 - 1 Eastleigh
29 October 2019 - 19:45
Woking 0 - 4 Notts County
29 October 2019 - 19:45
Dagenham & Redbridge 0 - 2 Barrow
29 October 2019 - 19:45
Torquay United 1 - 0 Wrexham
26 October 2019 - 17:20
Chesterfield 1 - 0 Notts County
26 October 2019 - 15:00
Torquay United 4 - 2 Barrow
26 October 2019 - 15:00
Hartlepool United 2 - 0 Barnet
26 October 2019 - 15:00
Dagenham & Redbridge 2 - 1 Wrexham
26 October 2019 - 15:00
Woking 1 - 1 Eastleigh
26 October 2019 - 15:00
Dover Athletic 0 - 1 Stockport County
26 October 2019 - 15:00
Maidenhead United 1 - 0 Solihull Moors
26 October 2019 - 15:00
Bromley 5 - 0 FC Halifax Town
26 October 2019 - 15:00
Harrogate Town 1 - 0 Aldershot Town
26 October 2019 - 15:00
Chorley 1 - 2 Yeovil Town
26 October 2019 - 15:00
Boreham Wood 0 - 2 AFC Fylde
26 October 2019 - 15:00
Sutton United 2 - 3 Ebbsfleet United
15 October 2019 - 19:45
Wrexham 0 - 1 Chesterfield
12 October 2019 - 15:00
Notts County 2 - 0 Torquay United
12 October 2019 - 15:00
Barnet 2 - 2 Woking
12 October 2019 - 15:00
Aldershot Town 0 - 3 Hartlepool United
12 October 2019 - 15:00
Ebbsfleet United 1 - 2 Maidenhead United
12 October 2019 - 15:00
FC Halifax Town 0 - 2 Boreham Wood
12 October 2019 - 15:00
Yeovil Town 1 - 2 Harrogate Town
12 October 2019 - 15:00
Solihull Moors 2 - 1 Bromley
12 October 2019 - 15:00
Eastleigh 0 - 0 Chorley
09 October 2019 - 19:45
Stockport County 2 - 1 Hartlepool United
08 October 2019 - 19:45
Wrexham 1 - 1 Harrogate Town
08 October 2019 - 19:45
Notts County 2 - 0 Dagenham & Redbridge
08 October 2019 - 19:45
Barnet 1 - 2 Bromley
08 October 2019 - 19:45
Yeovil Town 3 - 1 Woking
08 October 2019 - 19:45
FC Halifax Town 0 - 0 Chorley
08 October 2019 - 19:45
Aldershot Town 4 - 0 Dover Athletic
08 October 2019 - 19:45
Barrow 3 - 1 Boreham Wood
08 October 2019 - 19:45
Ebbsfleet United 2 - 4 Torquay United
08 October 2019 - 19:45
Eastleigh 2 - 1 Maidenhead United
08 October 2019 - 19:45
AFC Fylde 1 - 3 Chesterfield
08 October 2019 - 19:45
Solihull Moors 2 - 0 Sutton United
05 October 2019 - 17:20
Harrogate Town 2 - 0 Ebbsfleet United
05 October 2019 - 15:00
Bromley 1 - 2 Barrow
05 October 2019 - 15:00
Boreham Wood 1 - 0 Solihull Moors
05 October 2019 - 15:00
Sutton United 0 - 0 Stockport County
05 October 2019 - 15:00
Chorley 0 - 0 Aldershot Town
05 October 2019 - 15:00
Maidenhead United 0 - 1 FC Halifax Town
05 October 2019 - 15:00
Dover Athletic 2 - 2 Notts County
05 October 2019 - 15:00
Dagenham & Redbridge 1 - 1 Barnet
05 October 2019 - 15:00
Woking 1 - 1 Wrexham
05 October 2019 - 15:00
Hartlepool United 2 - 1 Yeovil Town
05 October 2019 - 15:00
Torquay United 2 - 1 AFC Fylde
05 October 2019 - 15:00
Chesterfield 1 - 2 Eastleigh
01 October 2019 - 19:45
AFC Fylde 0 - 4 Barnet
01 October 2019 - 19:45
Solihull Moors 3 - 1 Wrexham
28 September 2019 - 17:20
Dover Athletic 0 - 2 FC Halifax Town
28 September 2019 - 15:00
Barrow 2 - 0 Maidenhead United
28 September 2019 - 15:00
Yeovil Town 3 - 1 Bromley
28 September 2019 - 15:00
Woking 1 - 2 Boreham Wood
28 September 2019 - 15:00
Chesterfield 2 - 1 Aldershot Town
28 September 2019 - 15:00
Notts County 2 - 0 AFC Fylde
28 September 2019 - 15:00
Wrexham 1 - 0 Ebbsfleet United
28 September 2019 - 15:00
Stockport County 0 - 4 Torquay United
28 September 2019 - 15:00
Barnet 0 - 0 Solihull Moors
28 September 2019 - 15:00
Dagenham & Redbridge 0 - 0 Chorley
28 September 2019 - 15:00
Harrogate Town 2 - 0 Sutton United
28 September 2019 - 15:00
Eastleigh 1 - 1 Hartlepool United
24 September 2019 - 19:45
Boreham Wood 1 - 2 Notts County
24 September 2019 - 19:45
Bromley 1 - 0 Woking
24 September 2019 - 19:45
Solihull Moors 2 - 0 Stockport County
24 September 2019 - 19:45
Sutton United 0 - 2 Dagenham & Redbridge
24 September 2019 - 19:45
AFC Fylde 3 - 2 Wrexham
24 September 2019 - 19:45
Chorley 1 - 3 Barrow
24 September 2019 - 19:45
Maidenhead United 1 - 2 Dover Athletic
24 September 2019 - 19:45
Torquay United 2 - 3 Eastleigh
24 September 2019 - 19:45
Hartlepool United 1 - 1 Chesterfield
24 September 2019 - 19:45
FC Halifax Town 0 - 1 Harrogate Town
24 September 2019 - 19:45
Ebbsfleet United 3 - 0 Barnet
24 September 2019 - 19:45
Aldershot Town 1 - 3 Yeovil Town
21 September 2019 - 17:20
AFC Fylde 3 - 1 Eastleigh
21 September 2019 - 15:00
Maidenhead United 1 - 1 Harrogate Town
21 September 2019 - 15:00
Chorley 1 - 1 Woking
21 September 2019 - 15:00
Sutton United 4 - 0 Chesterfield
21 September 2019 - 15:00
Solihull Moors 0 - 1 Yeovil Town
21 September 2019 - 15:00
Boreham Wood 4 - 0 Stockport County
21 September 2019 - 15:00
Bromley 2 - 1 Notts County
21 September 2019 - 15:00
Aldershot Town 1 - 0 Wrexham
21 September 2019 - 15:00
Ebbsfleet United 0 - 3 Barrow
21 September 2019 - 15:00
FC Halifax Town 4 - 2 Barnet
21 September 2019 - 15:00
Hartlepool United 0 - 2 Dover Athletic
21 September 2019 - 15:00
Torquay United 0 - 0 Dagenham & Redbridge
17 September 2019 - 19:45
Barnet 2 - 0 Aldershot Town
14 September 2019 - 17:20
Wrexham 1 - 1 Sutton United
14 September 2019 - 15:00
Stockport County 1 - 2 Aldershot Town
14 September 2019 - 15:00
Notts County 1 - 0 FC Halifax Town
14 September 2019 - 15:00
Chesterfield 1 - 0 Torquay United
14 September 2019 - 15:00
Dagenham & Redbridge 3 - 1 Hartlepool United
14 September 2019 - 15:00
Barnet 1 - 0 Maidenhead United
14 September 2019 - 15:00
Woking 2 - 2 Ebbsfleet United
14 September 2019 - 15:00
Yeovil Town 3 - 2 AFC Fylde
14 September 2019 - 15:00
Dover Athletic 1 - 1 Chorley
14 September 2019 - 15:00
Barrow 3 - 0 Solihull Moors
14 September 2019 - 15:00
Harrogate Town 0 - 0 Boreham Wood
14 September 2019 - 15:00
Eastleigh 1 - 1 Bromley
07 September 2019 - 19:30
Hartlepool United 1 - 1 Woking
07 September 2019 - 15:00
Torquay United 4 - 2 Harrogate Town
07 September 2019 - 15:00
Ebbsfleet United 1 - 1 Eastleigh
07 September 2019 - 15:00
Aldershot Town 1 - 2 Barrow
07 September 2019 - 15:00
FC Halifax Town 0 - 2 Yeovil Town
07 September 2019 - 15:00
Bromley 2 - 1 Chesterfield
07 September 2019 - 15:00
Boreham Wood 3 - 1 Dover Athletic
07 September 2019 - 15:00
Sutton United 1 - 1 Notts County
07 September 2019 - 15:00
Chorley 3 - 0 Stockport County
07 September 2019 - 15:00
Maidenhead United 0 - 1 Dagenham & Redbridge
04 September 2019 - 19:45
Dagenham & Redbridge 1 - 1 Bromley
03 September 2019 - 19:45
Chesterfield 2 - 3 FC Halifax Town
03 September 2019 - 19:45
Notts County 0 - 0 Solihull Moors
03 September 2019 - 19:45
Stockport County 2 - 1 AFC Fylde
03 September 2019 - 19:45
Wrexham 2 - 2 Maidenhead United
03 September 2019 - 19:45
Woking 1 - 1 Torquay United
03 September 2019 - 19:45
Yeovil Town 1 - 0 Sutton United
03 September 2019 - 19:45
Dover Athletic 1 - 1 Ebbsfleet United
03 September 2019 - 19:45
Harrogate Town 2 - 0 Chorley
03 September 2019 - 19:45
Barrow 0 - 1 Hartlepool United
03 September 2019 - 19:45
Eastleigh 2 - 0 Boreham Wood
31 August 2019 - 17:20
Chorley 1 - 3 Boreham Wood
31 August 2019 - 15:00
Sutton United 0 - 3 Maidenhead United
31 August 2019 - 15:00
Bromley 2 - 2 AFC Fylde
31 August 2019 - 15:00
Eastleigh 1 - 2 Barnet
31 August 2019 - 15:00
Harrogate Town 0 - 2 Dover Athletic
31 August 2019 - 15:00
Ebbsfleet United 1 - 2 Aldershot Town
31 August 2019 - 15:00
Yeovil Town 3 - 1 Notts County
31 August 2019 - 15:00
Woking 3 - 2 Barrow
31 August 2019 - 15:00
FC Halifax Town 2 - 1 Solihull Moors
31 August 2019 - 15:00
Wrexham 1 - 2 Stockport County
31 August 2019 - 15:00
Chesterfield 1 - 1 Dagenham & Redbridge
31 August 2019 - 15:00
Torquay United 1 - 2 Hartlepool United
26 August 2019 - 19:45
Solihull Moors 1 - 2 Eastleigh
26 August 2019 - 15:00
Boreham Wood 1 - 2 Ebbsfleet United
26 August 2019 - 15:00
Maidenhead United 1 - 2 Bromley
26 August 2019 - 15:00
AFC Fylde 0 - 0 Harrogate Town
26 August 2019 - 15:00
Stockport County 2 - 0 Chesterfield
26 August 2019 - 15:00
Hartlepool United 4 - 2 Wrexham
26 August 2019 - 15:00
Dagenham & Redbridge 3 - 2 Yeovil Town
26 August 2019 - 15:00
Barnet 2 - 2 Torquay United
26 August 2019 - 15:00
Notts County 5 - 1 Chorley
26 August 2019 - 15:00
Dover Athletic 1 - 2 Woking
26 August 2019 - 15:00
Barrow 1 - 2 FC Halifax Town
26 August 2019 - 15:00
Aldershot Town 1 - 1 Sutton United
24 August 2019 - 17:20
Torquay United 2 - 0 Aldershot Town
24 August 2019 - 15:00
Chesterfield 2 - 2 Barrow
24 August 2019 - 15:00
Wrexham 1 - 1 Barnet
24 August 2019 - 15:00
Ebbsfleet United 2 - 2 Notts County
24 August 2019 - 15:00
Yeovil Town 1 - 2 Maidenhead United
24 August 2019 - 15:00
Woking 2 - 0 Solihull Moors
24 August 2019 - 15:00
FC Halifax Town 4 - 1 AFC Fylde
24 August 2019 - 15:00
Harrogate Town 2 - 1 Stockport County
24 August 2019 - 15:00
Eastleigh 1 - 1 Dagenham & Redbridge
24 August 2019 - 15:00
Bromley 1 - 0 Boreham Wood
24 August 2019 - 15:00
Chorley 0 - 0 Hartlepool United
24 August 2019 - 15:00
Sutton United 1 - 2 Dover Athletic
18 August 2019 - 15:00
Notts County 1 - 1 Wrexham
17 August 2019 - 17:20
Barrow 1 - 0 Yeovil Town
17 August 2019 - 15:00
Aldershot Town 1 - 1 FC Halifax Town
17 August 2019 - 15:00
Dagenham & Redbridge 4 - 2 Harrogate Town
17 August 2019 - 15:00
Dover Athletic 1 - 2 Torquay United
17 August 2019 - 15:00
Stockport County 2 - 0 Eastleigh
17 August 2019 - 15:00
Hartlepool United 2 - 3 Bromley
17 August 2019 - 15:00
Barnet 2 - 2 Chesterfield
17 August 2019 - 15:00
Solihull Moors 2 - 1 Ebbsfleet United
17 August 2019 - 15:00
Boreham Wood 0 - 1 Sutton United
17 August 2019 - 15:00
AFC Fylde 1 - 4 Woking
17 August 2019 - 15:00
Maidenhead United 4 - 1 Chorley
13 August 2019 - 19:45
Eastleigh 1 - 1 Sutton United
13 August 2019 - 19:45
Harrogate Town 0 - 2 Notts County
13 August 2019 - 19:45
Chorley 1 - 6 Solihull Moors
13 August 2019 - 19:45
Barnet 0 - 1 Dover Athletic
13 August 2019 - 19:45
Dagenham & Redbridge 0 - 3 Boreham Wood
13 August 2019 - 19:45
Hartlepool United 2 - 2 AFC Fylde
13 August 2019 - 19:45
Torquay United 0 - 2 Maidenhead United
13 August 2019 - 19:45
Stockport County 3 - 2 Barrow
13 August 2019 - 19:45
Wrexham 1 - 0 FC Halifax Town
13 August 2019 - 19:45
Chesterfield 1 - 2 Woking
13 August 2019 - 19:45
Aldershot Town 0 - 1 Bromley
13 August 2019 - 19:45
Ebbsfleet United 1 - 3 Yeovil Town
10 August 2019 - 17:20
Notts County 1 - 2 Barnet
10 August 2019 - 15:00
Dover Athletic 2 - 1 Wrexham
10 August 2019 - 15:00
Barrow 2 - 0 Eastleigh
10 August 2019 - 15:00
Yeovil Town 1 - 1 Stockport County
10 August 2019 - 15:00
FC Halifax Town 1 - 0 Dagenham & Redbridge
10 August 2019 - 15:00
Woking 1 - 0 Harrogate Town
10 August 2019 - 15:00
Solihull Moors 2 - 1 Aldershot Town
10 August 2019 - 15:00
Sutton United 2 - 2 Chorley
10 August 2019 - 15:00
Boreham Wood 2 - 2 Chesterfield
10 August 2019 - 15:00
Bromley 3 - 3 Torquay United
10 August 2019 - 15:00
AFC Fylde 1 - 0 Ebbsfleet United
10 August 2019 - 15:00
Maidenhead United 0 - 1 Hartlepool United
06 August 2019 - 19:45
Maidenhead United 1 - 1 Chesterfield
06 August 2019 - 19:45
AFC Fylde 0 - 0 Chorley
06 August 2019 - 19:45
Bromley 3 - 1 Ebbsfleet United
06 August 2019 - 19:45
Boreham Wood 2 - 2 Wrexham
06 August 2019 - 19:45
Sutton United 1 - 1 Barnet
06 August 2019 - 19:45
Solihull Moors 3 - 0 Torquay United
06 August 2019 - 19:45
Woking 0 - 1 Aldershot Town
06 August 2019 - 19:45
FC Halifax Town 2 - 0 Hartlepool United
06 August 2019 - 19:45
Yeovil Town 1 - 0 Eastleigh
06 August 2019 - 19:45
Dover Athletic 1 - 2 Dagenham & Redbridge
06 August 2019 - 19:45
Barrow 0 - 3 Harrogate Town
06 August 2019 - 19:45
Notts County 1 - 1 Stockport County
03 August 2019 - 15:00
Chesterfield 1 - 2 Dover Athletic
03 August 2019 - 15:00
Wrexham 2 - 1 Barrow
03 August 2019 - 15:00
Torquay United 2 - 1 Boreham Wood
03 August 2019 - 15:00
Hartlepool United 1 - 3 Sutton United
03 August 2019 - 15:00
Dagenham & Redbridge 0 - 2 Woking
03 August 2019 - 15:00
Barnet 1 - 0 Yeovil Town
03 August 2019 - 15:00
Harrogate Town 2 - 2 Solihull Moors
03 August 2019 - 15:00
Ebbsfleet United 1 - 4 FC Halifax Town
03 August 2019 - 15:00
Aldershot Town 1 - 2 AFC Fylde
03 August 2019 - 15:00
Chorley 0 - 0 Bromley
03 August 2019 - 15:00
Eastleigh 1 - 0 Notts County
03 August 2019 - 12:30
Stockport County 0 - 1 Maidenhead United