Results

18 January 2021 - 20:10
Agropecuario 0 - 1 Quilmes
First Knockout Round
17 January 2021 - 23:00
Deportivo Riestra 1 - 0 Temperley
First Knockout Round
17 January 2021 - 22:15
Tigre 1 - 1 San Martín
First Knockout Round
17 January 2021 - 22:10
Estudiantes Buenos Aires 2 - 2 Barracas Central
First Knockout Round
17 January 2021 - 20:10
Defensores de Belgrano 2 - 0 Instituto
First Knockout Round
17 January 2021 - 20:10
Deportivo Moron 2 - 1 Villa Dálmine
First Knockout Round
17 January 2021 - 20:10
Gimnasia y Esgrima Mendoza 1 - 4 Ferro Carril Oeste
First Knockout Round
17 January 2021 - 20:10
Atlanta 2 - 2 San Martín de Tucumán
First Knockout Round
12 January 2021 - 00:10
Gimnasia y Esgrima de Jujuy 2 - 2 Santamarina
Lower Table Group B
12 January 2021 - 00:10
Quilmes 1 - 0 Brown de Adrogué
Lower Table Group B
12 January 2021 - 00:10
All Boys 2 - 2 Instituto
Lower Table Group B
12 January 2021 - 00:10
Almagro 0 - 2 Chacarita Juniors
Lower Table Group B
10 January 2021 - 22:15
Tigre 1 - 2 Deportivo Riestra
Upper Table Group B
10 January 2021 - 22:15
Atlético de Rafaela 0 - 0 Sarmiento
Upper Table Group B
10 January 2021 - 22:15
Villa Dálmine 1 - 2 Defensores de Belgrano
Upper Table Group B
10 January 2021 - 22:15
San Martín de Tucumán 2 - 2 Gimnasia y Esgrima Mendoza
Upper Table Group B
10 January 2021 - 20:10
Deportivo Moron 1 - 2 Atlanta
Upper Table Group A
10 January 2021 - 20:10
Platense 2 - 1 Temperley
Upper Table Group A
10 January 2021 - 20:10
Ferro Carril Oeste 1 - 2 Estudiantes Buenos Aires
Upper Table Group A
10 January 2021 - 20:10
Estudiante Rio Cuarto 4 - 0 Agropecuario
Upper Table Group A
10 January 2021 - 20:10
Independiente Rivadavia 0 - 1 Mitre
Lower Table Group A
10 January 2021 - 20:10
Belgrano 2 - 2 Alvarado
Lower Table Group A
10 January 2021 - 20:10
Guillermo Brown 0 - 1 San Martín
Lower Table Group A
10 January 2021 - 20:10
Barracas Central 0 - 1 Nueva Chicago
Lower Table Group A
06 January 2021 - 20:10
Sarmiento 1 - 0 Defensores de Belgrano
Upper Table Group B
04 January 2021 - 22:10
Estudiantes Buenos Aires 1 - 1 Platense
Upper Table Group A
04 January 2021 - 22:00
Instituto 2 - 1 Quilmes
Lower Table Group B
04 January 2021 - 20:10
Agropecuario 0 - 1 Ferro Carril Oeste
Upper Table Group A
04 January 2021 - 00:10
Temperley 0 - 0 Deportivo Moron
Upper Table Group A
03 January 2021 - 22:10
Defensores de Belgrano 2 - 0 Atlético de Rafaela
Upper Table Group B
03 January 2021 - 21:10
Gimnasia y Esgrima Mendoza 1 - 1 Villa Dálmine
Upper Table Group B
03 January 2021 - 21:00
San Martín 0 - 0 Belgrano
Lower Table Group A
03 January 2021 - 21:00
Alvarado 3 - 0 Independiente Rivadavia
Lower Table Group A
03 January 2021 - 20:10
Nueva Chicago 1 - 1 Guillermo Brown
Lower Table Group A
03 January 2021 - 20:10
Sarmiento 1 - 1 Tigre
Upper Table Group B
03 January 2021 - 20:10
Deportivo Riestra 0 - 0 San Martín de Tucumán
Upper Table Group B
03 January 2021 - 20:10
Atlanta 1 - 2 Estudiante Rio Cuarto
Upper Table Group A
03 January 2021 - 20:10
Chacarita Juniors 0 - 0 All Boys
Lower Table Group B
03 January 2021 - 20:10
Brown de Adrogué 2 - 1 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Lower Table Group B
03 January 2021 - 20:10
Santamarina 2 - 0 Almagro
Lower Table Group B
03 January 2021 - 00:00
Mitre 1 - 1 Barracas Central
Lower Table Group A
29 December 2020 - 22:20
Tigre 0 - 1 Defensores de Belgrano
Upper Table Group B
29 December 2020 - 20:10
Quilmes 3 - 2 Chacarita Juniors
Lower Table Group B
29 December 2020 - 00:30
Deportivo Moron 2 - 1 Estudiantes Buenos Aires
Upper Table Group A
28 December 2020 - 20:10
Platense 1 - 1 Agropecuario
Upper Table Group A
28 December 2020 - 20:10
Deportivo Riestra 1 - 2 Sarmiento
Upper Table Group B
28 December 2020 - 20:10
Santamarina 1 - 3 Brown de Adrogué
Lower Table Group B
28 December 2020 - 00:30
San Martín de Tucumán 0 - 1 Villa Dálmine
Upper Table Group B
28 December 2020 - 00:00
Mitre 2 - 2 Alvarado
Lower Table Group A
28 December 2020 - 00:00
Estudiante Rio Cuarto 2 - 1 Ferro Carril Oeste
Upper Table Group A
27 December 2020 - 22:10
Independiente Rivadavia 0 - 1 San Martín
Lower Table Group A
27 December 2020 - 22:10
Belgrano 2 - 0 Nueva Chicago
Lower Table Group A
27 December 2020 - 20:10
Barracas Central 2 - 1 Guillermo Brown
Lower Table Group A
27 December 2020 - 20:10
Atlético de Rafaela 2 - 1 Gimnasia y Esgrima Mendoza
Upper Table Group B
27 December 2020 - 20:10
Atlanta 1 - 1 Temperley
Upper Table Group A
27 December 2020 - 20:10
Gimnasia y Esgrima de Jujuy 1 - 1 Instituto
Lower Table Group B
27 December 2020 - 20:10
Almagro 4 - 0 All Boys
Lower Table Group B
23 December 2020 - 00:10
Agropecuario 1 - 0 Deportivo Moron
Upper Table Group A
22 December 2020 - 00:30
Gimnasia y Esgrima Mendoza 1 - 1 Tigre
Upper Table Group B
21 December 2020 - 22:00
Instituto 3 - 2 Santamarina
Lower Table Group B
21 December 2020 - 20:10
Ferro Carril Oeste 1 - 2 Platense
Upper Table Group A
20 December 2020 - 23:30
San Martín 1 - 1 Mitre
Lower Table Group A
20 December 2020 - 20:10
Guillermo Brown 0 - 1 Belgrano
Lower Table Group A
20 December 2020 - 20:10
Nueva Chicago 1 - 2 Independiente Rivadavia
Lower Table Group A
20 December 2020 - 20:10
Villa Dálmine 0 - 2 Atlético de Rafaela
Upper Table Group B
20 December 2020 - 20:10
Defensores de Belgrano 1 - 0 Deportivo Riestra
Upper Table Group B
20 December 2020 - 00:30
Temperley 0 - 0 Estudiante Rio Cuarto
Upper Table Group A
19 December 2020 - 22:00
Alvarado 0 - 1 Barracas Central
Lower Table Group A
19 December 2020 - 20:10
Sarmiento 1 - 0 San Martín de Tucumán
Upper Table Group B
19 December 2020 - 20:10
Brown de Adrogué 0 - 1 Almagro
Lower Table Group B
19 December 2020 - 20:10
All Boys 0 - 0 Quilmes
Lower Table Group B
19 December 2020 - 20:10
Chacarita Juniors 0 - 1 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Lower Table Group B
19 December 2020 - 00:10
Estudiantes Buenos Aires 3 - 3 Atlanta
Upper Table Group A
15 December 2020 - 00:10
Tigre 3 - 1 Villa Dálmine
Upper Table Group B
14 December 2020 - 20:10
Deportivo Riestra 1 - 3 Gimnasia y Esgrima Mendoza
Upper Table Group B
14 December 2020 - 12:00
Mitre 1 - 1 Nueva Chicago
Lower Table Group A
14 December 2020 - 00:30
San Martín de Tucumán 0 - 3 Atlético de Rafaela
Upper Table Group B
13 December 2020 - 20:10
Temperley 0 - 1 Estudiantes Buenos Aires
Upper Table Group A
13 December 2020 - 20:10
Atlanta 2 - 3 Agropecuario
Upper Table Group A
12 December 2020 - 22:00
Alvarado 0 - 1 San Martín
Lower Table Group A
12 December 2020 - 20:10
Deportivo Moron 2 - 3 Ferro Carril Oeste
Upper Table Group A
12 December 2020 - 20:10
Independiente Rivadavia 0 - 0 Guillermo Brown
Lower Table Group A
12 December 2020 - 20:10
Barracas Central 1 - 0 Belgrano
Lower Table Group A
12 December 2020 - 20:10
Brown de Adrogué 1 - 1 Instituto
Lower Table Group B
12 December 2020 - 20:10
Santamarina 3 - 1 Chacarita Juniors
Lower Table Group B
12 December 2020 - 20:10
Gimnasia y Esgrima de Jujuy 2 - 0 All Boys
Lower Table Group B
11 December 2020 - 22:10
Estudiante Rio Cuarto 1 - 1 Platense
Upper Table Group A
11 December 2020 - 20:10
Almagro 0 - 1 Quilmes
Lower Table Group B
07 December 2020 - 22:15
Ferro Carril Oeste 0 - 3 Atlanta
Upper Table Group A
07 December 2020 - 20:10
Atlético de Rafaela 3 - 2 Tigre
Upper Table Group B
06 December 2020 - 22:00
Agropecuario 1 - 0 Temperley
Upper Table Group A
06 December 2020 - 20:10
Defensores de Belgrano 0 - 1 San Martín de Tucumán
Upper Table Group B
06 December 2020 - 20:10
Guillermo Brown 4 - 2 Mitre
Lower Table Group A
05 December 2020 - 22:10
Belgrano 3 - 0 Independiente Rivadavia
Lower Table Group A
05 December 2020 - 22:10
Platense 1 - 1 Deportivo Moron
Upper Table Group A
05 December 2020 - 21:00
San Martín 0 - 0 Barracas Central
Lower Table Group A
05 December 2020 - 20:10
Nueva Chicago 2 - 5 Alvarado
Lower Table Group A
05 December 2020 - 20:10
Estudiantes Buenos Aires 2 - 2 Estudiante Rio Cuarto
Upper Table Group A
05 December 2020 - 20:10
Villa Dálmine 1 - 1 Deportivo Riestra
Upper Table Group B
05 December 2020 - 20:10
Gimnasia y Esgrima Mendoza 2 - 3 Sarmiento
Upper Table Group B
05 December 2020 - 20:10
Quilmes 3 - 2 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Lower Table Group B
05 December 2020 - 20:10
All Boys 1 - 0 Santamarina
Lower Table Group B
04 December 2020 - 22:00
Instituto 0 - 1 Almagro
Lower Table Group B
04 December 2020 - 00:10
Chacarita Juniors 0 - 0 Brown de Adrogué
Lower Table Group B
30 November 2020 - 21:00
Estudiante Rio Cuarto 0 - 0 Deportivo Moron
Upper Table Group A
30 November 2020 - 20:10
Temperley 1 - 0 Ferro Carril Oeste
Upper Table Group A
30 November 2020 - 20:10
Deportivo Riestra 3 - 3 Atlético de Rafaela
Upper Table Group B
29 November 2020 - 21:00
San Martín 1 - 0 Nueva Chicago
Lower Table Group A
29 November 2020 - 20:10
Defensores de Belgrano 0 - 0 Gimnasia y Esgrima Mendoza
Upper Table Group B
29 November 2020 - 20:10
Estudiantes Buenos Aires 3 - 1 Agropecuario
Upper Table Group A
29 November 2020 - 12:00
San Martín de Tucumán 0 - 1 Tigre
Upper Table Group B
28 November 2020 - 23:30
Alvarado 0 - 0 Guillermo Brown
Lower Table Group A
28 November 2020 - 22:10
Mitre 0 - 0 Belgrano
Lower Table Group A
28 November 2020 - 22:10
Instituto 2 - 1 Chacarita Juniors
Lower Table Group B
28 November 2020 - 22:00
Sarmiento 0 - 0 Villa Dálmine
Upper Table Group B
28 November 2020 - 20:10
Barracas Central 2 - 1 Independiente Rivadavia
Lower Table Group A
28 November 2020 - 20:10
Almagro 1 - 0 Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Lower Table Group B
28 November 2020 - 20:10
Brown de Adrogué 0 - 0 All Boys
Lower Table Group B
28 November 2020 - 20:10
Santamarina 1 - 0 Quilmes
Lower Table Group B
28 November 2020 - 20:10
Atlanta 0 - 2 Platense
Upper Table Group A